RECENTLY SOLD
- 2 Beds 2 Baths 988 SqFt
$698,888 10.1%
$635,000
- 2 Beds 2 Baths 1,020 SqFt
$330,000 2.9%
$339,900
- 3 Beds 2 Baths 1,075 SqFt
$1,150,000 6.6%
$1,079,000
- 3 Beds 2 Baths 1,124 SqFt
$3,150,000 7.4%
$3,400,000
- 3D4 Beds 3 Baths 2,580 SqFt
$1,600,000 39.3%
$1,149,000
FEATURED LISTINGS
- 1/62 627 Beds 8 Baths 5,932 SqFt$11,250,000Open Sat 1PM-4PM
- 1/46 464 Beds 3 Baths 1,983 SqFt$2,988,888Open Sat 1:30PM-4PM
- 3D3 Beds 2 Baths 1,823 SqFt$2,798,000Open Sat 1PM-4PM
- 1/48 484 Beds 3 Baths 1,856 SqFt$2,499,000Open Fri 5:30PM-7PM
- 1/31 314 Beds 4 Baths 2,905 SqFt$2,340,000Open Sat 1PM-4PM
- 1/67 674 Beds 3 Baths 2,309 SqFt$2,298,000Open Sun 2PM-4PM